Lesaanbod

Adres

Sportzaal HelvoirThuis
Kloosterstraat 30,
5268 AC Helvoirt

19 Aug '19 t/m 24 Aug '19
Di20
Judo17:00-18:00Leeftijd: 6 t/m 9Sensei: Daphne Hems
Judo18:00-19:00Leeftijd: 10 t/m 14Sensei: Daphne Hems
Adres

Dojo Team Coolen
Sportlaan 6
5062 JK Oisterwijk

19 Aug '19 t/m 25 Aug '19
Ma19
Judo18:00-19:00Leeftijd: 8 t/m 12Sensei: Arjan Bolijn
Judo19:00-20:00Leeftijd: 13+Sensei: Arjan Bolijn
Kickboksen20:00-21:00Leeftijd: 11 t/m 15Sensei: Robin Roozen
Kickboksen21:00-22:00Leeftijd: 14+Sensei: Rob Bolder
Di20
Wedstrijdjudo16:00-17:00Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Djim Segers
Wedstrijdjudo17:00-18:00Leeftijd: 9 t/m 12Sensei: Djim Segers
Wedstrijdjudo18:00-19:00Leeftijd: 13+Sensei: Djim Segers
Judo19:00-20:00Leeftijd: 14+Danexamentraining, Sensei: Rob van Berkel
Boxercise20:00-21:00Leeftijd: 15+Sensei: Dennis Goderie
Boksen21:00-22:00Leeftijd: 15+Sensei: Dennis Goderie
Wo21
Boxercise09:00-10:00Leeftijd: 30+Sensei: Vincent Coolen
Judo13:45-14:15Leeftijd: 3 t/m 5Sensei: Vincent Coolen
Judo14:15-15:00Leeftijd: 5 t/m 6Sensei: Vincent Coolen
Judo15:00-16:00Leeftijd: 7 t/m 8Sensei: Vincent Coolen
Judo16:00-17:00Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Vincent Coolen
Krav Maga4Kids17:00-18:00Leeftijd: 10 t/m 14Sensei: Alwin van den Brekel
Boxing4Kids18:00-19:00Leeftijd: 7 t/m 10Sensei: Khalid Korch
Kickboksen19:00-20:00Leeftijd: 11 t/m 15Sensei: Khalid Korch
Krav Maga20:00-21:00Leeftijd: 15+Sensei: Jan de Laat
Kickboksen21:00-22:00Leeftijd: 17+Sensei: Rob Bolder
Do22
Wedstrijdjudo16:00-17:00Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Djim Segers
Wedstrijdjudo17:00-18:00Leeftijd: 9 t/m 12Sensei: Djim Segers
Wedstrijdjudo17:15-17:45Leeftijd: 13+Sensei: Daphne Hems
Wedstrijdjudo18:00-19:00Leeftijd: 13+Sensei: Djim Segers
Kickboxing4Kids19:00-20:00Leeftijd: 10 t/m 15Sensei: Dennis Goderie
Kickboksen20:00-21:00Leeftijd: 15+Sensei: Dennis Goderie
Grappling21:00-22:00Leeftijd: 15+Sensei: Mo Duvar
Vr23
Judo16:00-16:45Leeftijd: 5 t/m 7Sensei: Vincent Coolen
Judo16:45-17:45Leeftijd: 8 t/m 11Sensei: Vincent Coolen
Boxing4Kids17:45-18:45Leeftijd: 7 t/m 11Sensei: Vincent Coolen
Boxing4Kids18:45-19:45Leeftijd: 12 t/m 16Sensei: Vincent Coolen
Judo19:45-20:45Leeftijd: 12+Sensei: Vincent Coolen
Za24
Judo08:30-09:00Leeftijd: 3 t/m 4Sensei: Vincent Coolen
Judo09:00-09:45Leeftijd: 4 t/m 5Sensei: Vincent Coolen
Judo09:45-10:30Leeftijd: 5 t/m 6Sensei: Vincent Coolen
Judo10:30-11:30Leeftijd: 7 t/m 8Sensei: Daphne Hems
Judo11:30-12:30Leeftijd: 9 t/m 13Sensei: Daphne Hems
Zo25
Krav Maga09:30-10:30Leeftijd: 15+Sensei: Angeline Grootswagers
Boksen10:30-11:30Leeftijd: 15+Sensei: Dennis Goderie/Rob Bolder
Adres

Dojo 1 Sportcentrum Drieburcht
Wagnerplein 1
5011 LP Tilburg

19 Aug '19 t/m 24 Aug '19
Ma19
Judo17:00-17:45Leeftijd: 4 t/m 6Sensei: Vincent Coolen
Judo17:45-18:30Leeftijd: 6 t/m 8Sensei: Vincent Coolen
Judo18:30-19:30Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Vincent Coolen
Za24
Judo08:30-09:00Leeftijd: 3 t/m 4Sensei: Jari Gloudemans
Judo09:00-09:45Leeftijd: 4 t/m 5Sensei: Jari Gloudemans
Judo09:45-10:30Leeftijd: 5 t/m 6Sensei: Jari Gloudemans
Judo10:30-11:30Leeftijd: 6 t/m 7Sensei: Jari Gloudemans
Judo11:30-12:30Leeftijd: 8+Sensei: Jari Gloudemans
Adres

Sportcentrum Multifit
Bladelstraat 4
5043 CZ Tilburg

19 Aug '19 t/m 24 Aug '19
Wo21
Judo15:30-16:00Leeftijd: 3 t/m 5Sensei: Arjan Bolijn
Judo16:00-16:45Leeftijd: 5 t/m 7Sensei: Arjan Bolijn
Judo16:45-17:45Leeftijd: 8 t/m 10Sensei: Arjan Bolijn
Judo17:45-18:45Leeftijd: 11+Sensei: Arjan Bolijn
Vrije training19:00-19:30Leeftijd: 11+Functionele looptraining wedstrijdselectie
Adres

Fitnesscentrum FeelGood
Spoorakkerweg 1
5071 NC Udenhout

19 Aug '19 t/m 24 Aug '19
Do22
Judo17:00-17:45Leeftijd: 5 t/m 7Sensei: Max Plasmans
Judo17:45-18:45Leeftijd: 8 t/m 12Sensei: Max Plasmans