Lesaanbod

Adres

De Tolstaak 1
5051 NX Goirle

Telefoon06-43010228
Vr1
Judo16:00-16:45Leeftijd: 5 t/m 7Sensei: Daphne Hems
Judo16:45-17:45Leeftijd: 7 t/m 9Sensei: Daphne Hems
Judo17:45-18:45Leeftijd: 9 t/m 16Sensei: Daphne Hems
Adres

Kloosterstraat 30,
5268 AC Helvoirt

Telefoon06-43010228
Di28
Judo17:00-18:00Leeftijd: 4 t/m 8Sensei: Sarita Schneider
Judo18:00-19:00Leeftijd: 8 t/m 16Sensei: Sarita Schneider
Adres

Sportlaan 6
5062JK Oisterwijk

Telefoon06-43010228
Ma27
Judo16:15-17:00Leeftijd: 4 t/m 7Sensei: Bram Pulskens
Judo17:00-18:00Leeftijd: 7 t/m 11Sensei: Bram Pulskens
Bokszaktraining18:00-19:00Leeftijd: 14+Vrije plekken: 7Groepsleszaal
Boxing4Kids18:00-19:00Leeftijd: 8 t/m 13Sensei: Renske Goos
Judo19:00-20:00Leeftijd: 11+Sensei: Daphne Hems
Kickboksen20:00-21:00Leeftijd: 14+Sensei: Remco van den OetelaarRemco van den Oetelaar
Di28
Wedstrijdjudo15:45-16:45Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Wedstrijdjudo16:45-17:45Leeftijd: 8 t/m 13Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Krachttraining wedstrijdselectie17:45-18:45Leeftijd: 11+Sensei: Bastiaan Mulder
Kickboxing4Kids17:45-18:45Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Kasper BrandsVincent Coolen
Wedstrijdjudo18:45-20:00Leeftijd: 13+Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Boxercise20:00-21:00Leeftijd: 16+Sensei: Dennis Goderie
Grappling21:00-22:00Leeftijd: 15+Sensei: Hyram RodriguezHyram Rodriguez
Wo29
Boxercise09:00-10:00Leeftijd: 18+Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo13:30-14:15Leeftijd: 4 t/m 7Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo14:15-15:15Leeftijd: 7 t/m 8Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo15:15-16:15Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Krav Maga4Kids16:15-17:15Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Alwin van den Brekel
Boxing4Kids17:15-18:15Leeftijd: 7 t/m 14Sensei: Khalid Korch
Krav Maga18:30-19:30Leeftijd: 13+Sensei: Jan de Laat
MMA19:30-20:30Leeftijd: 14+Sensei: Jan de Laat
Kickboksen19:30-20:30Leeftijd: 14+Sensei: Jan de Laat
Do30
Wedstrijdjudo15:45-16:45Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Wedstrijdjudo16:45-17:45Leeftijd: 8 t/m 13Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Ontwikkelgesprek wedstrijdjudo17:45-18:15Leeftijd: 5+Vrije plekken: 0Sensei: Bastiaan Mulder
Kickboxing4Kids17:45-18:45Leeftijd: 9 t/m 14Sensei: Lisan Fonken
Krachttraining wedstrijdselectie17:45-18:45Leeftijd: 11+Sensei: Ian Ndahiro
Ontwikkelgesprek wedstrijdjudo18:15-18:45Leeftijd: 5+Vrije plekken: 0Sensei: Bastiaan Mulder
Wedstrijdjudo18:45-20:00Leeftijd: 13+Sensei: Bastiaan MulderBastiaan Mulder
Bokszaktraining19:00-20:00Leeftijd: 14+Vrije plekken: 9Sensei: Ian Ndahiro
Boxercise20:00-21:00Leeftijd: 15+Sensei: Dennis GoderieDennis Goderie
Boksen21:00-22:00Leeftijd: 15+Sensei: Dennis GoderieDennis Goderie
Vr1
Judo15:45-16:30Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo16:30-17:30Leeftijd: 8 t/m 12Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Boxing4Kids17:30-18:30Leeftijd: 8 t/m 12Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Boksen18:30-19:30Leeftijd: 11 t/m 17Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo19:30-21:00Leeftijd: 13+Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Za2
Judo08:30-09:00Leeftijd: 2 t/m 4Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo09:00-09:45Leeftijd: 4 t/m 6Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo09:45-10:45Leeftijd: 6 t/m 7Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo10:45-11:45Leeftijd: 7 t/m 9Sensei: Daphne Hems
Judo11:45-12:45Leeftijd: 10 t/m 15Sensei: Daphne Hems
Danexamentraining Judo12:45-14:00Leeftijd: 15+
Zo3
Boxercise10:00-11:00Leeftijd: 14+Sensei: Dennis GoderieDennis Goderie
Bokszaktraining10:00-11:00Leeftijd: 14+Vrije plekken: 9Groepsleszaal
Wedstrijdboksen11:00-12:00Leeftijd: 13+Sensei: Dennis GoderieDennis Goderie
Adres

Wagnerplein 1
5011LP Tilburg

Telefoon06-43010228
Ma27
Judo16:30-17:15Leeftijd: 4 t/m 7Sensei: Job TotenVincent Coolen
Judo17:15-18:15Leeftijd: 7 t/m 9Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo18:15-19:15Leeftijd: 9 t/m 12Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Judo19:15-20:15Leeftijd: 12+Sensei: Vincent CoolenVincent Coolen
Do30
Judo17:00-17:45Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Paul Roovers
Judo17:45-18:45Leeftijd: 8 t/m 16Sensei: Paul Roovers
Za2
Judo08:30-09:00Leeftijd: 2 t/m 4Sensei: Jan de Laat
Judo09:00-09:45Leeftijd: 4 t/m 6Sensei: Jan de Laat
Judo09:45-10:45Leeftijd: 6 t/m 8Sensei: Jan de Laat
Judo10:45-11:45Leeftijd: 8 t/m 16Sensei: Jan de Laat
Wedstrijdjudo11:45-12:45Leeftijd: 6 t/m 12Sensei: Hendrik van Iperenburg
Adres

Bladelstraat 4
5043 CZ Tilburg

Telefoon06-43010228
Wo29
Judo15:30-16:00Leeftijd: 2 t/m 5Sensei: Arjan Bolijn
Judo16:00-16:45Leeftijd: 5 t/m 8Sensei: Arjan Bolijn
Judo16:45-17:45Leeftijd: 8 t/m 15Sensei: Arjan Bolijn
Vr1
Judo17:00-17:45Leeftijd: 4 t/m 8Sensei: Arjan Bolijn
Judo17:45-18:45Leeftijd: 8 t/m 15Sensei: Arjan Bolijn